آموزشیکسب درآمد ارز دیجیتال

درآمد بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بصورت آنلاین با ۱۰ روش برتر

آیا می‌خواهید با کسب درآمد بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به سود برسید؟ چه کسی هست که نخواهد! برای همین، در این مقاله برخی از بهترین روش های جدید و موثر کسب درآمد ارز های دیجیتال (cryptocurrency) را با شما به اشتراک می‌گذارم.
از بین روش هایی که در ادامه گفته شده، شخصا از بعضی از آنها برای کسب درآمد بیت کوین استفاده می کنم. با این حال، در کسب درآمد، باید مراقب کلاهبرداری‌ هایی که اتفاقا در این فضای غیر متمرکز، یعنی فضای ارزهای دیجیتال، کم هم نیستند باشید.

کلاهبرداری Bitconnect ،Tezos و غیره اخبار جدیدی نیست. به این ترتیب متوجه میزان عظیم کلاهبرداری در دنیای ارز دیجیتال می‎شویم، در اینجا اطلاعات abc استرالیا راجع به بیش از ۱۲۰۰ شکایت در مورد کلاهبرداری در زمینه کریپتو کارنسی ها در سال گذشته ارائه شده، اما اگر از آن جمله آدم هایی نیستید که سختی کار متوقفشان کند، احتمالا آینده خوبی در انتظار شماست، ما در تیم پول‌نتی همه تلاشمان را خواهیم که بطور مستمر اطلاعات به‌روزمان را در زمینه راه های درست و غلط همچنین باید ها و نباید های کار در فضای ارزهای دیجیتال با شما درمیان بگذاریم.

توضیح مهم درباره کسب درآمد بیت کوین و ارزهای دیجیتال

قبل از اینکه به روش های کسب درآمد بیت کوین و ارزهای دیجیتال بپردازم، میخواستم در مورد خود این مسئله یعنی کار کردن به صورت آنلاین و با ارزهای دیجیتال کمی با مخاطبان پول‌نتی صحبت کنم. این نوع کار، مانند هر کار دیگری نیازمند صرف وقت و افزایش اطلاعات در این زمینه و نهایتا تلاش و کار کردن و اسمترار آن برای کسب درآمد است.

اما این روزها با موفقیت و افزایش قیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال، تعداد تبلیغات بی محتوا در زمینه کسب درآمد بیتکوین و درآمد های میلیونی یک شبه بسیار فراوان شده است. چندین برابر روش ها و آموزش هایی است که واقعا شما را به مقصد میرساند. پس مراقب وعده های بی اساس افراد فرصت طلب در این زمینه باشید و منابع معتبر را دنبال کنید. ممکن است با انتخاب روش اشتباه متضرر شوید وقتتان بیهوده تلف شود یا ناامید شوید و در این مسیری که می‌تواند موفق جذاب و پردرآمد باشد، راه نیافتاده متوفق شوید!

پس بطور خلاصه اگر خواستید این نوع وعده های توخالی را شناسایی کنید یه شاخص خیلی ساده دارید: آیا کاری که به شما معرفی می‌شود خیلی ساده بی زحمت و رویایی است؟ بدون یک لحظه تردید بدانید که این یک طعمه برای وقت شما و سود رساندن به دیگری است، که باعث خالی ماندن دست شما و سرخورده شدنتان خواهد شد. نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم افرادی که با این وعده ها عده ای را گمراه می‌کنند کامل ریشه کن شوند، لازم است شما هوشمند باشید.

و اما خبر خوب …

ازینها گذشته، کسب سود و درآمد با کار در زمینه ارزهای دیجیتال و از راه صحیحش! می‌تواند بسیار لذت بخش و سود آور باشد. در پول‌نتی همواره روش های جدید و بروز کسب درآمد اضافه می‌شود. پس اگر آماده اید در ادامه ۱۰ تا از بهترین روش های کسب درآمد آنلاین بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را دنبال کنید.

 

۱.خرید و نگه داشتن

یکی از ساده ترین روش های کسب درآمد از ارز های دیجیتال، خرید ارزهای خوب و نگه داشتن آنهاست. منظور از سکه یا ارزهای خوب سکه هاییست که پایه و اساس قوی دارند، مورد استفاده هستند و توسط اجتماع کابران پشتیبانی می‌شوند. همه اینها نشان دهنده افزایش قیمت این ارزها در آینده است.

کسب درآمد بیت کوین و ارزهای دیجیتال با خرید و نگه داشتن یا HODL
خرید و نگه داشتن بیت کوین hodl#

حالا سوال بزرگ: چگونه می توان سکه های خوب را شناخت؟

این جاییست که پول‌نتی می‌تواند به کمک شما بیاید. در پول‌نتی ما به طور مرتب سکه هایی را که ازنظر ما پایه های قوی و آینده بهتری دارند را پوشش می‌دهیم. نگاهی به مقالات ما راجع به این سکه های بیندازید. اما به یاد داشته باشید که اینها مشاوره سرمایه گذاری نیستند و فقط نظر کارشناسان ما هستند.

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • Komodo
 • CIVIC
 • LISK
 • Waves

و غیره …

شما باید در حالت ایده آل این سکه ها را بین ۶ ماه ۲ سال نگه دارید و مبلغ اصلی خود را یه مرور از سود بدست آمده برداشت کنید. این روش به HODL کردن نیز معروف است که یکی از ساده ترین روش های کسب درآمد ارز دیجیتال است.

 

۲. تبادلات (خرید پایین و فروش بالا!)

کسب درآمد بیت کوین و ارزهای دیجیتال با تبادل و خرید فروش

تبادل اساسا خرید ارزان یک ارز دیجیتال را و سپس فروش آنها، وقتی که قیمتشان ۱۰ تا ۳۰٪ افزایش داشت. یا هر آنچه که قیمت هدف شماست.

اگر فردی هستید که تجزیه و تحلیل فنی خوبی دارد  و تحلیل نمودارهای قیمت براساس ابزارهای اماری برای شما ساده است، می توانید از این روش درآمد ارزهای دیجیتال استفاده کنید. همچنین می توانید به طور منظم به بازار نگاه کنید و تصمیمات خرید و فروش را براساس اخبار یا مراحل اولیه یک پروژه ارز (سکه) خاص بگیرید.

حتی اگر این مسیر را جای HODLing انتخاب کنید، باید به طور سیستماتیک مقدار اولیه خود را پس از افزایش قیمت ارز دیجیتالی مورد نظر برداشت کنید.

برخی از وب سایت های تجاری و تبادلات ارزهای دیجیتال که می توانید برای کسب درآمد از آنها استفاده کنید در مقالات زیر آمده است:

 

۳. سرمایه گذاری در ICO ها

کسب درآمد بیت کوین و ارزهای دیجیتال با سرمایه گذاری در ICO ها

ICO که مخفف Initial Coin Offering و به معنی ارائه اولیه سکه ها است. ICO یک روش مدرن برای جمع آوری پول اولیه یک پروژه در قبال سهیم کردن سرمایه گذاران از آن ارز دیجیتال است. در مورد ICO ها مفصل در اینجا توضیح داده ایم.

ICO ها همچنین گاهی به عنوان رویدادهای نسل Token یا فروش Token (اسم دیگری برای سکه)  مطرح می‌شوند، که همه یکی هستند. اما کسب درآمد ارزهای دیجیتال با سرمایه گذاری در ICO ها آسان نیست. چون شما هنگام خرید یک ICO نیاز به انجام بسیاری تحلیل و تقکر در بسیاری از موارد دارید. برخی از این موارد عبارتند از:

 • مورد استفاره پروژه و برتری‌های آن
 • شایستگی تیم اجرا کننده
 • قوانین و مقررات دولتی
 • موانع فنی
 • اقتصاد پروژه و غیره …

اگر به اندازه کافی تحقیق نکنید، ممکن است خودتان را قربانی کلاهبرداری هایی شبیه به کلاهبرداری Tezos ICO یا CoinDash ICO بکنید.

 

۴. استخراج یا ماینینگ (MINING)

کسب درآمد بیت کوین و ارزهای دیجیتال با استخراج با mining

استخراج یا ماینینگ ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین، Litecoin ،Ethereum یا Monero یکی دیگر از راه های سودآور است. می‌توانید از روش ماینینگ درآمد بیت کوین و ارز دیجیتال بصورت منفعلانه (درآمدی که لازم نیست برای آن روزانه کار کنید) کسب کنید.

با این حال، استخراج بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال سودآور دشوار است. همچنین شما به تجهیزات قدرتمند مانند ASIC ها یا پردازنده های GPU (کارت گرافیک) قوی نیاز دارید تا این عمل را سودآور کنید! و این تجهیزات خود یک سرمایه گذاری اولیه قابل توجه است. همچنین هزینه های برق و تجهیزات خنک کننده این دستگاه‌ها بسیار زیاد است. به دلیل وجود این موانع اولیه، کار استخراج یا ماینینگ معمولا محدود به مزارع ماینینگ (سایت هایی با تجهیزات بسیار در یک مکان که عمل استخراج را انجام می‌دهند) و یا متخصصان استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال می‌شود.

برخی سرویس های ابری استخراج سکه هم وجود دارد که وعده درآمد بیت کوین به مشتریان خود را می دهند، اما شرایط و قیمت آنها به هیچ وجه سودآور نیست. بنابراین گزینه های خود را هوشمندانه انتخاب کنید.

 

۵. MASTERNODE

کسب درآمد بیت کوین و ارزهای دیجیتال با masternode ها

به زبان ساده Masternode یک گره کامل یک ارز دیجیتال یا کیف پول دیجیتال است که کل نسخه بلاکچین آن را بصورت آنلاین نگه می‌دارد. همانند گره های کامل Bitcoin که آنلاین و همیشه در حال اجرا است.

علاوه بر آنلاین و درحال اجرا بودن، همچنین یکسری فعالیت های خاص در برخی از ارزهای دیجیتال انجام می‌شود. در عوض برای انجام این وظایف، به نگهدارنده Masternode درآمد ارز دیجیتال تعلق می‌گیرد. برای اجرای مسترنود پروژه های مختلف داشتن یک حداقلی از تعداد سکه های آن ضروری است.

برای مثال چیزهایی که نیاز دارید از این قرار است:

 • حداقل تعداد سکه لازم برای داشتن Masternode یک ارز خاص. مثلا برای داشتن مسترنود Dash لازم است حداقل ۱۰۰۰ سکه داشته باشید. یا برای PIVX حداقل ۱۰۰۰۰ سکه نیاز دارید.
 • یک VPS برای میزبانی کیف پول دیجیتال ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته.
 • یک آدرس IP اختصاصی.
 • برای ذخیره بلاکچین نیاز به فضای ذخیره سازی هست.

نکته: درنظر داشته باشید که همه کریپتو ها ارزش نگه داشتن Masternode آن را ندارند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن